речник контакт

Светот низ фотографија 21.11 -27.11

Во Сибир Русија температурите стигнаа до -29, кој ја освои Лигата на праваците во Азија, во Мосул најмногу страдаат децата, спајдермен се искачи на највисоката зграда во Барселона, Божикното дрво стигна во Ватикан и Белата куќа

Петар Печков

Што беше актуелно преку фото објективот, деновите од изминатата седмица

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »