речник контакт

Светот низ фотографија 22 -28.06.2020

Ајфеловата кула отворена за посетители, во операта во Барселона се одржа концерт за растенија, воена парада со задоцнување во Москва- за денот на победата, отворени базените во Белорусија, тибетантскaта полиција вежба јога на хималаите

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »