речник контакт

Светот низ фотографија 26-31.05.2020

Светот се отвори , плажите полни, рестораните работат, но корона вирусот и натаму присутна

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатитеосум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »