речник контакт

Светот низ фотографија 29.08 - 03.09

двоглава желка во ЗОО во Женева, трка со бикови по улиците на Валенсија, томатино, борба со домати, смрдливиот цвет расцвета во ботаничка градина во Вашингтон

Петар Печков

Што се беше уловено во моментот, преку фото објективите.

 Светот во седмицата која изминува.

 

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »