речник контакт

Светот низ фотографија 31.07 -06.08

Летно скијање на трева, како и каде се освежува светот на овие пеколни температури, најдолгиот висечки мост во светот изграден е во Швајцарија, најинветивните згради се во Милано, скокови во Мсотар и Јајце

Петар Печков

Бројни настани, бројни моменти.

Или што се светот виде преку фото објективот  на  камерите.

Настани кои предизвикаа внимание во изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »