речник контакт

Светот низ слики 02 - 08.07.2018

Биволски и трки на коњи, како Американците го одбележаа 4-ти јули, како светот се освежува во лето, навивачите на СП во Русија, собир на олд тајмери во Суботица

Петар Печков

Настани кои беа интерсни за јавноста, во неделата што измина.

Што се уловија фоторепортерите низ нивните објективи. 

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »