речник контакт

Светот низ слики 03 -09.07

Зошто Црн Дрим во Струга е црвен, камион полн со кокошки се истумба во Австрија, Роналдо и Марадона денес повеќе личат на сумо борачи, ден на лубеници во Измир

Петар Печков

Пто беше актуелно низ фото објективите  во светот, неделата која  измина,

 Кои моменти привлекоа најмногу внимание  

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »