речник контакт

Светот низ слики 04- 10.05.2020

во Русија има храм пештера кој е од вар, како се применуваат мерките за заштита од ковид 19 во рестораните, танчарките во Тајланд ставија везири, индиски полицаец тепа граѓанин кој не држи растојание

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »