речник контакт

Светот низ слики 04-10.11.2019

Пешачкиот мост на река Вардар кај Рајко, рагбистите на Јужна Африка се нови светски прваци, воздухот во Њу Делхи е екстремно високо загаден, зграда наречена тоблероне на Карабурма - Белград

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица.

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници.

АНКЕТА »

Дали попустите за „Црниот петок“ ги оправдаа очекувањата?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »