речник контакт

Светот низ слики 06 - 14.08.2018

Како светот се забавува на високите температури, во Естонија при НАТО вежба по грешка истрелана ракета која сега се бара каде е, дожд од метеорити, како светот ги гасне пожарите

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите десетина дена .

Што светот виде, периодот зад нас.  

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »