речник контакт

Светот низ слики 06-12.04.2020

Пусти се градовите низ светот, во Африка се чека за храна и вода, животните ги освоија градовите, во Италија пак се сруши мост

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.  

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »