речник контакт

Светот низ слики 06-12.07.2020

Лувр повторно отворен за посетители, во Белфаст отворени берберниците, вработени во циркус протестираат во Лондон, барат да се отворат циркусите, прослава на Иванден во Белорусија

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатитеосум дена.

Што светот виде, периодот зад нас. 

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »