речник контакт

Светот низ слики 07 -13.08

Фестивал на цвеќето во Медулин, трка на бродови во Неретва, се активираше вулкан на Алјаска, железничка несреќа во Индија

Петар Печков

Што се беше фатено во момент,   преку  фото објективот.

Настани  кои ги пленија читателите  и  интернет порталите.

Светот  низ с лика,  изминатите  седум  дена. 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »