речник контакт

Светот низ слики 07-13.10.2019

Фрајле на забава во винарија Стоби, октобер фест Минхен, година беа продадени 7,3 милиони чаши пиво, 130 години Мулен руж,парада на гордоста во Приштина, есен во Глазгов, Санкт Петерсбург

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.  

Фотографии од насловните страници.

АНКЕТА »

Дали попустите за „Црниот петок“ ги оправдаа очекувањата?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »