речник контакт

Светот низ слики 08 -14.01

Македонија со победа го започна ЕП во ракомет,што се случува во Јужна Америка на релито Дакар, Вевчанскиот карневал, спорт во Ирска- фрлање на новогодишна елка во далечина

Петар Печков

Што светот гледаше изминатата седмица по насловните страници на порталите, весниците.. 

Момнети фатени во миг од фоторепортерите

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »