речник контакт

Светот низ слики 09 -15.07.2018

од свадбата на Mартин Вучиќ, сп во русија во фудбал, Ѓоковиќ го освои Вимлдон, уметничка инсталација од отпад од морето, трките со бикови низ Памплона

Петар Печков

Настани кои беа интересни за порталите, весниците, читателите, изминатите денови.

Мометни уловени од фоторепортерите преку фотообјективите. 

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »