речник контакт

Светот низ слики 10 -16.12.2018

102 годишна старица скокна со падобран во Австралија, како изгледаа мисиците на Салвадор и Виетнам на пистата за избор за убавица,Ривер Плата во Мадрид го освои трофејот во Копа Либертадорес

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица.

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници. 

АНКЕТА »

Дали имате доволно време да му посветите на Вашето дете/деца?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »