речник контакт

Светот низ слики 11 -17.09

Во Англија одгледано парче кромид тешко 6,6 кг, што остави Ирма зад себе, на парадата на гордоста во Белград учествуваше и Карлеуша

Петар Печков

Кои моменти беа овековечни во мигот  преку фото објективот.

Настани кои се вретеа по медиумите кај нас, во соседството и светот.

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »