речник контакт

Светот низ слики 12 -17.06.2018

За Македонско -грчкиот договор, за Рациновото признание, за СП во фудбал во Русија,за средбата на северно корејскиот и американскиот претседател, за парадата на гордоста во Софија, Атина, Букурешт

Петар Печков

Настани кои ја одбележаа седмицата зад нас. 

Што ќе остане запаметено од  фотографиите кои светот ги виде. 

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »