речник контакт

Светот низ слики 13-20. 04.2020

Живот под ковид-19, во соборниот храм во Скопје само претставници на медиумите, животните во услови на намален социјален живот

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »