речник контакт

Светот низ слики 14-20.10.2019

Фармери со трактори, на протест во Холандија,едриличарска регата во заливот на градот Трст Италија,вежба на руската авијација во Абу Даби,Марион Набанџи од Уганда 40години мајка на 44 деца

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.  

Фотографии од насловните страници

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »