речник контакт

Светот низ слики 15 - 19.08.2018

18 август денот на АРМ, дожд од матеорити, цветен тепих со 500 илјади цветови во Брисел, создадена риба робот која плива

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена .

Што светот виде, периодот зад нас.  

Фотографии од насловните страници

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »