речник контакт

Светот низ слики 16-22.03.2020

Земјотресот што силно го погоди утрово Загреб -Хрватска,242 години старо дрво во Хрватска, рибарите на фестивал во Нигерија,последиците од корона вирусот по животот во светот

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица.

 

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници.

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »