речник контакт

Светот низ слики 17 -23.12.2018

Марш на црвените чадори за правата на сексуалните работници, Филипинка е мис на универзумот,дедо мразовска трка во Скопје, Лепа Брена одржа концерт во Арена Борис Трајковски

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица.

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници. 

АНКЕТА »

Дали имате доволно време да му посветите на Вашето дете/деца?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »