речник контакт

Светот низ слики 18 - 23.06.2018

Квин во Скопје концерт посветен на светските легенди, ракометниот репрезентативец Филип Талески се ожени,моменти од СП во фудбал во Русија, жените во Иран конечно можат да влезат во стадион

Петар Печков

Светот го следи СП во фудбал во Русија, но има и други моменти кои се интерсни за јавноста.

Што го првилече вниманеието на читателите на порталите, весниците .

 Моменти уловени од фоторепортерите 

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »