речник контакт

Светот низ слики 20-26.05.2019

Фк Борец е првак на Втора лига Исток, ендуро трка на езеро Младост, саем на цвеќето во Скопје и Лондон,пред Влада се одржа протест против глобално затоплување, се делеа Куп пехарите..

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица.

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници. 

АНКЕТА »

Дали стравувате од корона вирусот?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »