речник контакт

Светот низ слики 21-27.05

Концерт на виртуозите Влатко Стефановски и Теодосиј Спасов во Рим, и оваа седмица се делеа титули во различни спортови, во Белград заедничка венчавка на 50 брачни пара, саем на цвеќе во Лондон

Петар Печков

Што светот виде изминатите седум дена.

 Што забележаа фотографите преку нивните апарати.

 Настани кои ги полнеа интернет страниците и весниците

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »