речник контакт

Светот низ слики 21-27.10.2019

Каде ја снема водата од езерото Подлес, подготовки за следното рели Дакар, кое ќе се вози во Саудиска Арабија,започна годишната сезона на НБА лигата

Петар Печков

Моменти кои беа овековечени изминатите седум дена.

Што светот виде, периодот зад нас.  

Фотографии од насловните страници

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »