речник контакт

Светот низ слики 24 -31.12.2018

На истекот на годината Жељко Јоксимовиќ, Џибони со концерти во Скопје, во Венеција Божикно возење со Дедо Мраз, Северна и Јужна Кореја се поврзаа железнички, навивачите на Бетис со играчки за децата без родители

Петар Печков

Последната седмица  од годинава шпто заминува низ слика.

Кои настани беа на насловните страници по медиумите. 

АНКЕТА »

Дали имате доволно време да му посветите на Вашето дете/деца?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »