речник контакт

Светот низ слики 26.02 -04.03

Снегот и мразот дел од секојдневието во Европа, во Милано модна ревија а чантите ги носеа дронови, мурал но на снег во Делнице, кои се маскотите на летните Олимписки игри во Токио 2020

Петар Печков

Што светот гледаше како настани забележани од фото објективот.

 Моменти кои ќе останат во документацијата.

 

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »