речник контакт

Светот низ слики 28.07 - 11.08. 2019

Светско првенство во параглајдерство во Крушево, фестивал на балони на воздух во Франција, парада на воената морнарица во Санкт Петерсбург, На неретва се одржа трка на чамци, србин со мустаќи долги 1,5 метри

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатите две седмици.

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници. 

АНКЕТА »

Дали попустите за „Црниот петок“ ги оправдаа очекувањата?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »