речник контакт

Светот низ слики 28.10-03.11.2019

Во Тајланд подготвен најголемиот бургер во светот тежок 6 кг, пазар во Индија каде работат само жени, ги има пет илјади, Новицки доби своја улица во Далас, рибар со капитален улов во Амазонија

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »