речник контакт

Светот низ слики 30.09 -06.10.2019

Розевиот марш во Скопје за подигање на свеста во борбата против ракот на дојка, Ерос Рамацоти на концерт во Скопје, Пекинг одбележа 70 години комунизам, привршува октобер фест Минхен

Петар Печков

Што светот виде низ фото објективите, изминатата седмица.

Што беше интересно по медиумите, на насловните страници.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »