речник контакт

Светот низ слики 01.01 - 08.01

Новогодишно капење по водите низ светот, Водици во Грција и Бугарија, трката Дакар се вози низ Парагвај,Касаи скокаше по 100-ти пат во Светскиот куп, се возеше ски трка по улиците на Загреб

Петар Печков

Светот во новата година, низ фото објектив. Што забележаа камерите. 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »