речник контакт

Светот низ слики 04 -10.12

Стоп за петардите побараа децата од Скопје, се гради сенжниот град во Кина, Калифорнија гори, домашни миленичиња кои го освојуваат светот, како беше пречекан Ердоган во Грција

Петар Печков

Што се светот виде низ фото објективот. Настани кои ја одбележаа минатата седмица.

Моменти уловени од фото апаратот и мајсторите на фотографијата. 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »