речник контакт

Светот низ слики 05.12 -11.12

Божикна и новогодишна атмосфера низ светот, последиците на земјотресот во Индонезија, кампањата пред Претседателските избори во Гана

Петар Печков

Светот низ слика, преку фотообјективот деновиве наназад...

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »