речник контакт

Светот низ слики 07.11-13.11

празијада во Василево, есен на плитвице, меси со нова тетоважа, за победа во ски трка награда ирвас, како мачето и кучето-средба Обама Трамп,

Петар Печков

Светот ни настатните кои ја одбележаа изминатата седмица, преку фото објективот..

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »