речник контакт

Светот низ слики 09.01 - 15.01

Моменти од трката Дакар која се вози низ Јужна Америка, зимски радости низ Европа,Обама си оди, војната во Сирија продолжува

Петар Печков

Што беше актуелно во светот а успеаја фотографите да го уловат во момент..

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »