речник контакт

Светот низ слики 12.09 - 18.09

Тони Паркер играше кошарка на 3,5 илјади метри височина, трки на прасиња, Курбан Бајрам во Москва, започна Октобер Фест во Минхен, изложба на тикви, моркови, пашканат

Петар Печков

И другата страна на светот, тоа   што не беше на ударните страници.  Со помош на фото објективот..

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »