речник контакт

Светот низ слики 12.12 - 18.12

Протест на сексуалните работнички во Скопје, Ајфеловата кула во мрак, Роналдо доби златна топка торта, словенката Штукец доби награда теле за прво место во спуст, американец се шета со 12 кучиња

Петар Печков

Светот  низ фото објективот, неделата што измина, дома и во светот.. 

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »