речник контакт

Светот низ слики 19.09 - 25.09

Обновени Шпанските скалила во Рим,се отвори кино во базен, затворени параолимписките игри во Рио,човечка кула во Барселона

Петар Печков

Светот низ фото објективот, деновите што изминаа и насловните страни од весниците 

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »