речник контакт

Светот низ слики 19.12 - 25.12

Шкода го произведе 19 милионитиот автомобил, Мис на Светот е Порториканка, Реал Мадрид првак на светот во фудбал, Милан го освои супер купот на Италија, се одбележува Божик

Петар Печков

Фото прошетка низ светот, со помош на фото објективот 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »