речник контакт

Светот низ слики 23.05 -29.05

Водена револуција во Каталонија- Шарена во Македонија, цветна градина во Лондон со 5 илјади рози, Кинеската национална ТВ известуваше од погребот на Бата Валтер Живоиновиќ, потонување на брод со мигранти

Петар Печков

Светот низ слика, изминатите седум дена..

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »