речник контакт

Што сакате да бидете повеќе: HIV позитивен или HIV негативен?

Видете резултати од анкетата спроведена во Косово.

Зоран Николов

Google Video ТУКА.

АНКЕТА »

Велес е еден од малкуте градови во Македонија, кои немаат пешачка зона во центарот на градот. Дали сте за улица 8-ми септември од Сармаале до споменикот на Илинденците да биде затворена за сообраќај а тој дел пешачка зона?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »