речник контакт

светот низ слика 01.06 -07.06

посета на Папата на Сараево, Лазаров игра фудбал на Ноу камп, од животот на бегалците,изложба на диносауруси во Будва, карневал во Краснојарск..

Петар Печков

Светот низ фото објективот, деновиве што минаа..

АНКЕТА »

Како ќе ја помните годината зад нас, 2019-та?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »