речник контакт

светот низ слика 25.01 -31.01

Карневалот во Венеција, бела жирафа во Танзанија, парада на војската на Индија,наместо со санки возење по снег со кади,

Петар Печков

Светот низ слика, изминатата седмица..

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »