речник контакт

светот низ слики 23.12 -27.12

Светот пред доаѓањето на Новата 2016-та, музичкиот бенд на ФК Арсенал, Дедо Мраз доаѓа на камила, на чамец, на слон.. Нова година некаде се чека на плажа.. ФК Барселона клупски светски првак

Петар Печков

Светот во годианта што изминува

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »