речник контакт

Снежната белина се распосла по Велес (ФОТО)

Како изгледаше градот по првиот снег зимава, мали зимски радости

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »