Кој ќе биде првиот стрелец на СП во Бразил?


29%
33 гласа
Лионел Меси
27%
30 гласа
Томас Милер
13%
15 гласа
Ариен Робен
11%
13 гласа
Нејмар
9%
10 гласа
Карим Бензема
9%
10 гласа
Робин ван Перси

Вкупно гласови: 111