речник контакт

Јужноамериканските навивачи (фото)

Сите бои на едно место, сите навивачи со свои шари

Петар Печков

Како љубителите на фудбалот на Копа Америка ги бодрат нивните национални селекции!!!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »